• Wersja kontrastowa ALT + 4
  • język migowy
BIP
Grafika BIP

Rok 2018

OrA. 1100.3.2018.KB

Informacja o wynikach naboru na wolne stanowisko urzędnicze w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kępnie Mianowice 2H, 63-600 Kępno na stanowisko Pośrednik pracy (nazwa stanowiska pracy) 
Informujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru na stanowisko: Pośrednik pracy  została wybrana Pani Anna Rymanowska zamieszkała Mikorzyn.

Uzasadnienie dokonanego wyboru:

W toku przeprowadzonego konkursu, ogłoszonego na stanowisko: Pośrednik pracy największą ilość punktów spośród kandydatów, uzyskała Pani Anna Rymanowska. W ocenie Komisji Rekrutacyjnej w najwyższym stopniu spełniła wymagania stawiane w ogłoszeniu. Kandydatka wykazała się bardzo dobrą znajomością zagadnień z zakresu zadań realizowanych na danym stanowisku pracy.
Wiedza i zaprezentowane umiejętności stanowią przesłankę należytego wykonywania obowiązków na stanowisku: Pośrednik pracy – stażysta.

Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Kępnie
mgr Iwona Rataj
04.12.2018 r.

OrA. 1100.2.2018.KB

Informacja o wynikach naboru na wolne stanowisko urzędnicze w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kępnie Mianowice 2H, 63-600 Kępno na stanowisko Pośrednik pracy – ¾ etatu
Specjalista ds. programów - ¼ etatu (nazwa stanowiska pracy)
Informujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru na stanowisko: Pośrednik pracy – ¾ etatu, Specjalista ds. programów - ¼ etatu została wybrana Pani Agnieszka Hanas zamieszkała Mikorzyn.

Uzasadnienie dokonanego wyboru:

W toku przeprowadzonego konkursu, ogłoszonego na stanowisko: Pośrednik pracy, Specjalista ds. programów, największą ilość punktów spośród kandydatów, uzyskała Pani Agnieszka Hanas. W ocenie Komisji Rekrutacyjnej w najwyższym stopniu spełniła wymagania stawiane w ogłoszeniu. Kandydatka wykazała się bardzo dobrą znajomością zagadnień z zakresu zadań realizowanych na danym stanowisku pracy.
Wiedza i zaprezentowane umiejętności stanowią przesłankę należytego wykonywania obowiązków na stanowisku: Pośrednik pracy ¾ etatu, Specjalista ds. programów – stażysta ¼ etatu.

Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Kępnie
mgr Iwona Rataj
03.10.2018 r.

OrA. 1100.1.2018.KB

Informacja o wynikach naboru na wolne stanowisko urzędnicze w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kępnie Mianowice 2H, 63-600 Kępno na stanowisko Starszy inspektor – 1 etat (nazwa stanowiska pracy) 
Informujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru na stanowisko Starszy inspektor został wybrany Pan Włodzimierz Białek zamieszkały Myjomice.

Uzasadnienie dokonanego wyboru:

W toku przeprowadzonego konkursu ogłoszonego na stanowisko Starszy inspektor Pan Włodzimierz Białek w ocenie Komisji Rekrutacyjnej w najwyższym stopniu spełnił wymagania stawiane w ogłoszeniu. Wykazał się bardzo dobrą znajomością zagadnień z zakresu zadań realizowanych na danym stanowisku pracy.

Wiedza i zaprezentowane umiejętności stanowią przesłankę należytego wykonania obowiązków na stanowisku Starszego inspektora.

Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Kępnie
mgr Iwona Rataj
03.09.2018 r.

Redakcja podstrony

Podmiot udostępniający informację
Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie
Pierwsza publikacja
Włodzimierz Białek 2019-04-25 09:18
Aktualizacja publikacji
IntraCOM Katowice 2022-04-13 11:12
Wytworzenie publikacji
Białek Włodzimierz 2022-04-13 11:08
Zatwierdzenie
Białek Włodzimierz 2022-04-13 11:08
Rejestr zmian podstrony
Drukuj
Liczba odwiedzin
wczytuję
do góry